tel/fax. (12) 271-25-88
tel. kom. 609-146-194, 601-619-135
biuro@archikado.pl
autorskie@archikado.pl
projgotowe@archikado.pl
Projekty

Oferujemy pomoc w zakupie oraz adaptacji projektów firm:


Dokumentacja techniczna projektów gotowych dostępna jest w siedzibie firmy. Zamówienia można składać telefonicznie, faxem lub drogą internetową. W zamówieniu należy podać symbol projektu oraz dane zamawiającego. Istnieje możliwość zamówienia projektu w lustrzanym odbiciu bez dodatkowych opłat. Zamówienia realizowane są za zaliczeniem pocztowym.

Istnieje możliwość otrzymania przesyłki poleconej po wcześniejszym dokonaniu przelewu na konto:
ARCHIKaDo

projekty zostały poszeregowane zgodnie z powierzchnią użytkową

Poniżej 116 m2 Od 117 do 149 m2 Od 150 do 205 m2 Od 206 do 279 m2 Powyżej 300 m2

Przedstawiamy Państwu zbiór projektów gotowych domów jednorodzinnych, bliźniaczych i w zabudowie szeregowej. W przeważającej części są to domy przeznaczone dla cztero- pięcio- osobowej rodziny o niezbyt dużych gabarytach, ale znajdą też Państwo domy dla osób o większych wymaganiach przestrzennych i funkcjonalnych. W żadnym przypadku nie zrezygnowaliśmy z formy wpisującej się w rodzimy krajobraz. Najmniejsze domy z powodzeniem mogą być wykorzystane jako domki służące wypoczynkowi i rekreacji. W ofercie znajdują się domu bez lub z wbudowanym garażem, niepodpiwniczone i z piwnicami. W przeważającej części budynki zaprojektowano w technologii tradycyjnej murowanej, ale mamy również ofertę domów drewnianych.

Projekt
Projekty wykonane są w skali 1:100. Jeden komplet zawiera 4 egzemplarze pełnobranżowej dokumentacji. Zamówienie projektu w lustrzanym odbiciu nie wiąże się z żadnymi dodatkowymi kosztami. Na wniosek inwestora , określający zakres planowanych przeróbek, dołączamy pisemną nieodpłatną zgodę na dokonanie zmian w projekcie, przez osoby posiadające stosowne uprawnienia. Koszty przesyłki związanej ze sprzedażą projektu pokrywa nasza firma. W wypadku wątpliwości co do prawidłowości wyboru projektu, prosimy o kontakt telefoniczny z naszymi architektami.

Jak dobrać projekt
Wielkość i kształt domu związany jest ściśle z wielkością i kształtem działki, na której ma być realizowany. Ważnym kryterium doboru projektu jest prawidłowe oświetlenie pomieszczeń mieszkalnych, a więc jego ustawienie w stosunku do stron świata. Należy tez pamiętać o niezbędnych odległościach od dróg dojazdowych, sieci uzbrojenia terenu ( woda, prąd, gaz, kanalizacja) i zapewnieniu niezbędnej do życia przestrzeni ogrodu.

Zanim rozpocznie się budowa
Zakup projektu budynku musi być poprzedzony sprawdzeniem we właściwym urzędzie, czy działka na której zamierzacie Państwo realizować obiekt, położona jest w terenach przeznaczonych pod budowę. Określa to miejscowy plan zagospodarowania przestrzennego lub ustalenia decyzji o warunkach zabudowy. Zakupiony projekt gotowy musi zostać zaadoptowany do warunków lokalnych, w szczególności należy zlecić projektantowi projekt zagospodarowania działki na aktualnej mapie sytuacyjno-wysokościowej w skali 1:500, z zaznaczeniem trwałej lokalizacji budynku, sieci uzbrojenia terenu, dojść, dojazdów oraz innych elementów zagospodarowania działki. Projektant ten może również dokonać w projekcie zmiany, po uprzednim uzyskaniu zgody autora na odstępstwa w projekcie.

Projekt indywidualny domu
Jeśli nie znaleźliście Państwo w naszej ofercie projektu, który spełnia całkowicie Państwa oczekiwania, zapraszamy do skorzystania z oferty współpracy, wynikiem której będzie stworzenie indywidualnego projektu, który następnie zostanie włączony do stałej oferty naszej firmy. Prosimy o kontakt.

Orientacyjne ceny indywidualnej dokumentacji projektowej

  • Domu o powierzchni użytkowej do 180m2 7.500,00PLN netto +23% VAT /9.225,00PLN brutto/

  • Domu o powierzchni użytkowej od 180m2 do 220m2 11.000,00PLN netto +23% VAT /13.530,00PLN brutto/

  • Domu o powierzchni użytkowej powyżej 220m2 cena do negocjacji

Polecamy
A12 A23 A37 V16
www.ARCHIKaDo.pl